"איש הקבלה מדמון"
 החזרת אהבה, כישוף אהבה, כישופים - לפי הקבלה
הסרת כישוף, כישופים, כשפים, עין הרע, פתיחת מזל,

לא השגת את מדמון שלח/י הודעת SMS ומדמון יחזור אליך.
 

ליצירת קשר: 054-7515590


מהי אהבה ?

דף הבית >> מהי אהבה ?
אהבה מהיא ?
זיהוי אהבת אמת, יצרים, תשוקה ותהליך האהבה של בני האדם.

ברוב המקרים, תהליך האהבה מתפתח מתוך הרגש הרציונאלי, שהמאוהב/ת מזהה אצל בן הזוג השני. הדבר משתנה כלפי נאהבים בהתאם לסוג התשדורת ששני בני הזוג משדרים האחד לשני. כאשר המאוהב חש שהאנרגיה של בן הזוג השני טובה לו יש סיכוי שתפרוץ אהבה ביניהם. ישנם מס' סוגי אהבה: חיבור והשלמה אנרגטית, תחושה, רגש, צורך במגע גופני והרצון לקבל מבן הזוג השני את החסך והחסר שבנו.

רמת עוצמת אהבה משתנה.
רגש האהבה תלוי בזיהוי ברור ומוחלט של התשדורת ששני בני הזוג משדרים האחד לשני ומכאן החשק והרצון למגע וחיכוך גופני והרצון התמידי להיות יחד. בחלק מהמקרים האהבה נתפסת כמוזרה והרסנית וזאת כתוצאה מזיהוי שגוי שהנאהב משדר ו/או מספק לבן הזוג השני. אהבה מסוג זה אינה ראויה ו/או טובה לפחות לאחד מבני הזוג. את זה ידעו רק אנשים הצופים בשני בני הזוג הנאהבים. אנשים אלו יבחינו כי אהבה זו אינה אהבת אמת שסופה יהיה רע ומר. 

אהבה ורומנטיקה :
יש מספר הבדלים בין אהבה רומנטית, לבין אהבה בן ידידים ומשיכה מינית ללא כל רגש של אהבה. אהבה רומנטית נמצאת במרכז חייהם של הנאהבים. כאשר שני בני הזוג תמיד מפנטזים האחד על השני. הדמיון והפנטזיות הם חלק חשוב, חזק ונכון באהבה רומנטית. מערכת יחסים של ידידות יכולה להתפתח למשיכה גופנית ללא כל רגש של אהבה. במקרים רבים, אהבה אמיתית עלולה להביא אותנו דווקא לכאב נפשי ופחד מתמיד מאובדן בן הזוג השני. לעומת זאת מערכת של ידידות יכולה להאריך ימים. ומצד שני אהבת אמת יכולה בנקל להיות קצרה וכואבת. בידידות אין את ייצר הקנאה. באהבה אמיתית, הקנאה היא עניין מרכזי. האהבה, תמיד תהיה מלווה בפחדים וחשש מאובדן של בן הזוג השני, ואילו הידידות יציבה שקטה ורגועה יותר. בשני העשורים האחרונים אנו עדים שחלה עלייה חדה בשיעור הגירושין בעולם המודרני. ההסבר לכך נמצא באידיאולוגיה של האהבה הרומנטית שמובילה אותנו לנישואין. ככול שאנו מאמינים באהבה הרומנטית אנו צפויים לשחיקה במוסד הנישואין, וזאת משום שהתחושות והחשק הרומנטי נעלמים עם הזמן. ההסבר לכך, יכול להיות ביולוגי ו/או פסיכו פיזיולוגי ו/או נובע מלכתחילה מאי התאמה זוגית.

אחת התיאוריות בחקר האהבה הרומנטית, אומר:
כשאנו מאוהבים אנו מוצאים אצלנו הרבה תכונות טובות, ולא מבחינים בצד הטוב של בן הזוג השני. על פי תיאוריה זו, נעלם מרכיב המחויבות. ואילו באהבה שאינה רומנטית קיימת המחויבות הרצויה. מודל נוסף של אהבה הוא הדחף החזק והמשמעותי ביותר באדם להתאחד, שם הוא מוצא את הפתרון הטוב והנוח לבעיית של חסך נפשי ופתרון לחוויות שחווה במהלך תקופת חייו. באהבה שבו האוהב מבטל את עצמו מול בן הזוג השני ועושה הכל למען הצד השני מאוהב זה מאבד את חזותו וקיומו העצמי. ומכאן הדרך קצרה להערצה ברמה הגבוהה ביותר ואף לפולחן אישיות מסוכן. אהבה שהיא מן השכל, ההיגיון והרגש כמקשה אחת היא האהבה האידיאלית יותר. שני בני הזוג עומדים אחד מול השני באישיותם המלאה, כשווים מול שווים ולא מבטלים האחד את השני. בני זוג אלה משלימים אחד את השני בצורה שווה ואינם מבטלים את עצמם ולא האחד את השני. האהבה ובחירת בן זוג תלויה גם בהערכה עצמית ומצד שני בן הזוג השני חייב להיות כזה המספק תחושות שבן הזוג הראשון ראוי להערכה עצמית. יש חשיבות בהמשך מתמיד ויציב של ההערכה העצמית ולא רק בתחילתה. שני בני הזוג חייבים לספק תמורה הוגנת להשקעתם ההדדית. בהעדר של הספקה סדירה בתמורה ההדדית תהיה בסכנה להמשך זוגיות. שני בני הזוג מחפשים ריגושים. נשים מייחסות חשיבות ליכולתו של בן הזוג לספק צרכים רגשיים וצרכים חומריים, ואילו בעיני הגברים, המשיכה הפיזית מהווה את העיקר .
 
ניתן לחלק את כל הקשרים בין בני הזוג לכמה סוגי אהבה.
יחסים שטחיים כמעט ללא אינטימיות, תשוקה ומחויבות. יחסים עם הרבה אינטימיות ותשוקה, אך ללא התחייבות. יכולת להיפתח לאינטימיות אך ללא מחויבות וללא תשוקה. אהבה מהירה, מלאה תשוקה ומחויבות ללא יכולת לפתח אינטימיות ופתיחות ביניהם. אהבה שהמרכיב היחיד הוא תשוקה חזקה שהיא אהבה עיוורת. אהבה מושלמת היא מן השכל, ההיגיון, הרגש, והיכולת להשלים ולרצות האחד את השני. על פי מחקרי המדע המודרני תחושת האהבה היא התמכרות בין אנשים הנגרמת כתוצאה מהפרשת כימיקלים במוח האדם. ע"פ תיאוריה זו לא ניתן להבין כלל לאן נעלם עם השנים הכימיקל ו/או אותו ההורמון והאסטרוגן הגורם למשיכה מינית, אהבה, ריגושים וכו'.

מדמון על החזרת אהבה 
המיסטיקן ו/או הקבליסט חייב לזהות את סוג האהבה של שני בני הזוג, ע"פ האמור לעיל. את הבדיקה חייבים לעשות רק ע"פ דרך סודות הצליל בלבד ! לאחר זיהוי מוחלט של סוג האהבה מצד הגבר, וזיהוי מוחלט של סוג האהבה מצד האישה ניתן יהיה לקבוע באופן מוחלט את דרך רקיחת חומרי הסגולה ואת דרך השימוש בהם.

מדמון קובע באופן חד משמעי:
כי, אין ולא תהיה לעולם, דרך אחרת ליצירה ו/או החזרת אהבה - לצורך החזרת אהבה צריך המיסטיקן שיהיה לו את הכלים ואת היכולת המעשית ליצור חומר מסטי סגולי וזאת ע"פ דרך סודות מעגלי הרוח והצליל ובנוסף לאמור לעיל, חייב הוא לדעת לכוון את כל שבעת מעגלי תנועת הרוח, שבתוך ומסביב לחומרי הגלם. לכוון כל חומר וחומר בנפרד. לרקוח את כל החומרים בזמן וברגע המתאים, לכל חומר וחומר בנפרד. לכוון ולהתאים את תנועת מעגלי הרוח גם ברגע רקיחת חומרי הגלם ולהתאים כל חומר וחומר רק ע"פ דרך חישוב ובדיקה של נתיבי הכוכב, ונתיבי המזלות של שני המטופלים. חשוב לדעת כי הבדיקה חייבת להיעשות רק ע"פ דרך סודות הצליל בלבד ! בסוף כל תהליך חייבים לבדוק אם החומר הסגולי פעיל, ואם יש סביבו ובתוכו את תנועת מעגלי חיות הרוח הנדרשים והמתאימים למטופלים באופן אישי.מדמון קובע: כול מי שלא יודע מהו סוד הצליל וסודות מעגלי הרוח אינו מבין בקבלה ב- 100%.  
ו/או כול מי שטוען שבתורה לא השתמשו בחומרי סגולה מדמון מציע לו ללמוד עוד 40 שנה ! 

 
מדמון קובע : כי הוא האדם היחיד שלו הידע והכלים הנ"ל !!!

בהצלחה, מאת : איש הקבלה מדמון - טל' 054-7515590

 
לייבסיטי - בניית אתרים