"איש הקבלה מדמון"
 החזרת אהבה, כישוף אהבה, כישופים - לפי הקבלה
הסרת כישוף, כישופים, כשפים, עין הרע, פתיחת מזל,

לא השגת את מדמון שלח/י הודעת SMS ומדמון יחזור אליך.
 

ליצירת קשר: 054-7515590


4. כישוף אהבה של מדמון

דף הבית >> 4. כישוף אהבה של מדמון
החזרת אהבה - כח כישוף האהבה . 
החזרת אהבה אמיתית - כישוף ו/או כישופים להחזרת אהבה רק מתימן [ספר טבע.ת.י.מ.ן] .
כישוף היא תורת המרקחות וסודות הרכב החומרים שעסקו בה יחידי סגולה בכל דור. כישוף האהבה, הוא שימוש בחומרים ע"פ דרך סודות הצליל, תנועת האלקטרונים וההרכב האלכימי של חומרי הכישוף עד לקבלת כח על טבעי של חומרי הכישוף וזאת כדי לחולל נסים לפי דרישתו ורצונו של המשתמש בחומרי הכישוף. כח הקסם שבחומרי הכישוף הוא רחב ומגוון ואינו מתאים לכל אדם. השפעת קסם הכישוף משתנה מאדם לאדם. ומכאן חובה להתאים ולשנות את ההרכב האלכימי של חומרי הכישוף וזאת ע"פ חישוב סוגי תנועת הצליל ותנועת האלקטרונים הסובבים את האטום של כל חומר בנפרד. ההרכב החשוב ביותר של חומרי הכישוף הם : חומרי הגלם, פריסה, צבע, יצירת אנרגיה ותנועה מעגלית, שליטה ותזמון מדויק של רקיחת חומרי הכישוף. מדמון קובע כי רק איש קבלה ברמה גבוהה ביותר יכול ליצור את הקסם שבחומרי הכישוף ובחפצי קסם הכישוף שהוכנו ותוכננו על ידו, ע"פ דרישת הדורש. החזרת אהבה ו/או יצירת אהבה. תהליך זה ארוך וקשה, יקר, דורש מיומנות וניסיון רב שנים. מדמון קובע ב- 100% שאין בארץ אדם היודע את מלכת קסם כישוף האהבה מלבדו ! מדמון הוא היחיד בארץ, שיש לו הכלים, הידע והיכולת המעשית ליצור חומר סגולי לקסם כישוף האהבה, החזרת אהבה, יצירת אהבה וכו' . למדמון ההצלחות הגבוהות ביותר בתחום. 

 


מדמון - רק ע"פ הקבלה ולפי דרך הקבלה המעשית בלבד !  כל החומרים והסגולות שמדמון מיצר, משווק ומוכר ל- החזרת אהבה, כישוף, כישופי אהבה, כישופים, הסרת עין הרע, פתיחת מזל ועוד. הם לפי הקבלה, וע"פ דרך הקבלה המעשית כאמור לעיל. כל הסגולות ו/או החומרים של מדמון טהורות וזכות. נקיות מכל חשש עורלה, אש, דם, עפר, בדל ומאגיה. מדמון עוסק בקבלה כ- 45 שנה, לעולם לא נגרם כל נזק למי ממטופליו. כול מטופליו זוכים לקבל רק תוצאות נקיות, טהורות וזכות כלובן חלב האם. על כך יעידו עשרות אלפי לקוחות מרוצים. 
 
הרבה מיסטיקנים טועים ומטעים !
הם מטפלים באנשים באמצעות תבלינים ו/או חומרים לא יעילים שאותם ניתן להשיג בחנויות לתבלינים ותמציות בתל אביב. אני מאמין שלמיסטיקנים אלו אין את הידע הדרוש ו/או את היכולת ללמוד ו/או להבין את תנועת הסובב סביב יסודות הרוח וחומר. ואת תנועת מעגלי הרוח סביב כל חומר בנפרד. הם אינם מבינים ו/או יודעים את סודות התנהגות תנועת הסובב סביב כל חומר ורוח ואין להם את הכלים והידע ו/או את היכולת המעשית לשלוט בתנועת הרוח ברגע ובזמן המתאים. הגרוע מכל אין הם יודעים להתאים את סוג החומר ו/או המוצר ע"פ סודות מעגלי הרוח ולהתאימם ע"פ בדיקת נתיבי המזל ויסודות המטופל ו/או של בן הזוג.
בכבוד רב, "איש הקבלה מדמון"
טלפון: 054-7515590


גולשים כותבים על מדמון ... לחץ כאן 
 


 
 
לייבסיטי - בניית אתרים