"איש הקבלה מדמון"
 החזרת אהבה, כישוף אהבה, כישופים - לפי הקבלה
הסרת כישוף, כישופים, כשפים, עין הרע, פתיחת מזל,

לא השגת את מדמון שלח/י הודעת SMS ומדמון יחזור אליך.
 

ליצירת קשר: 054-7515590


32. החזרת אהבה מיידית - מדמון

דף הבית >> 32. החזרת אהבה מיידית - מדמון
כיצד איש הקבלה מדמון מחזיר אהבה וזוגיות ?
מדמון דורש מכל לקוחותיו למסור לו פרטים מדויקים של שני בני הזוג: שם פרטי, שם אימא, שם משפחה ותאריך לידה. מדמון יבקש לשמוע כמה זמן בני הזוג היו חברים או נשואים. חשוב לדעת: שלא בכול מקרה אפשר להחזיר אהבה ו/או בני זוג. מדמון דוחה לפחות כ- 40% מהפניות אליו עקב אי התאמה בין בני הזוג או עקב גירושין עתידיים וכו'.
 
איש הקבלה מדמון יערוך בדיקה לפי סודות הצליל שהיא הבדיקה היחידה והמדויקת ביותר !  
מדמון יתאים את סוגי חומרי הגלם, הסגולות ואת דרך רקיחתם רק לפי הכתוב והאמור בספר טבע.ת.י.מ.ן
 
מדמון הוא האדם היחיד בעולם הפותח ע"פ סודות הצליל, רוקח ומכוון את החומר ע"פ סודות תנועת מעגלי הרוח של החומר ותנועת כוח העין ומתאים באופן אישי את חומרי הסגולה לכול מטופל באופן אישי !
 
מדמון קובע ! אין בעולם שני אנשים שלהם תשדורת, אנרגיות ויסודות זהים לחלוטין,
לכן אין ולא יהיה לעולם חומר סגולי להחזרת אהבה, להסרת עין הרע, להסרת כישופים, לפתיחת מזל, להצלחה, להסרת כישוף, לפתיחת מזל הזיווג, לשלום בית, לפרנסה, כישוף אהבה, כישופי אהבה וכו', המתאים לכול בני האדם. [לעולם לא יהיו שני אנשים שהם זהים לחלוטין] לכן, חובה להתאים את חומרי הגלם לפי יסודות הצליל של כול אדם בנפרד, לרקוח ולכוון את החומר הסגולי רק ע"פ הדרך הנזכרת לעיל.
 
הרבה מיסטיקנים טועים ומטעים !
הם מטפלים באנשים באמצעות קמעות כתובים/מצוירים, לחשים, תבלינים ו/או חומרים לא יעילים, שאותם ניתן להשיג בחנויות לתבלינים ותמציות בתל אביב בשקלים בודדים. מדמון מאמין שלקבליסטים ולמיסטיקנים אלו אין את היכולת ללמוד ולהבין את תנועת הסובב סביב יסודות הרוח והחומר, ואת תנועת מעגלי הרוח סביב כל חומר בנפרד. הם אינם מבינים ו/או יודעים את סודות התנהגות תנועת הסובב סביב כל חומר ורוח ואין להם את הכלים, הידע והיכולת המעשית לשלוט בתנועת הרוח, ברגע ובזמן המתאים. הגרוע מכל אין הם יודעים להתאים את סוג החומר ו/או המוצר ע"פ סודות מעגלי הרוח ולהתאימם ע"פ בדיקת נתיבי המזל ויסודות המטופל ו/או של בן הזוג השני.


בכבוד רב, איש הקבלה מדמון .    טלפון :  054-7515590
 
לייבסיטי - בניית אתרים