"איש הקבלה מדמון"
 החזרת אהבה, כישוף אהבה, כישופים - לפי הקבלה
הסרת כישוף, כישופים, כשפים, עין הרע, פתיחת מזל,

לא השגת את מדמון שלח/י הודעת SMS ומדמון יחזור אליך.
 

ליצירת קשר: 054-7515590


9. הסרת כישוף, עין הרע

דף הבית >> 9. הסרת כישוף, עין הרע
מדמון מזמין אתכם לנסות טיפול מהפכני וחדשני שיכול לחולל שינוי מהותי בחייכם.
אתם עסוקים בלחפש את התשובה ונמצאים במרדף תמידי, בזמן שהפתרון נמצא כאן ועכשיו . מדמון מזמין אתכם לנסות ולהיווכח באמת, בשינוי אליו אתם משתוקקים. מדובר בחדר אנרגטי שמטרתו ליצור את הזרימה שתחבר בין האנרגיות הנכונות ותכוון את המטופל לכל צורך שיבקש לטפל.
 
לדוגמא : הסרת כישוף, הסרת עין הרע, הסרת אנרגיות שלליות . פתיחת מזל כללית, לפרנסה והצלחה בחיים. חיזוק הנפש והגוף, פתיחת מזל לזיווג, ניקוי כללי של כול האנרגיות השליליות, פתיחת מזל ועוד .

למוטב לציין כי הטיפול בחדר זה הינו בהתאמה אישית ומכוון באופן אישי
כבוד רב עבורנו לפרסם ברבים את הפלא שיש בחדר הסודי והמיוחד.
למדמון יש את הסוד הבלעדי כיצד להתאים את החומרים לכול מטופל באופן אישי.

 
דרך הטיפול בחדר האנרגטי
המטופל מגיע לחדר בבגדים נוחים, (ניתן להביא בגדים להחלפה) ללא תכשיטים שעונים ועגילים . (כל מתכת מסוג כלשהו עלולה לחסום את האנרגיות בחדר ועל כן רצוי להסירה) המקום מספק שירותים צמודים לחדר האנרגטי ובכל רגע יכול המטופל באופן חופשי לצאת ולחזור לחדר. המקום מספק חדר המתנה למלווים, במקום יש קפה/תה. משך הטיפול הינו כשעה  או יותר !

המבקר נכנס לחדר כמעט חשוך (המואר באור מיוחד ועדין), בו הוא שוכב על כיסא מתכוונן עד למצב שכיבה, חצי שכיבה, או ישיבה. (בהתאם לנוחות המבקר). הכיסא עליו יושב המבקר מוקף בשדה אנטי מגנטי, אשר לכל אחד מהשדה האנטי מגנטי השפעה על זרימת חלק אנרגטי אחר בגופנו. התחושה היא נעימה ועוטפת. בגבו של המטופל מונח כ"מעין" אדנית שבתוכה חומר שמדמון מתאים באופן אישי לבעיית המטופל. על חומר זה, מפזר מדמון נוזל מסוים, אשר מתמזג אנרגטית עם צרכיו של המטופל ומיועד לפתרון בעייתו האישית של המטופל. כמו כן , יתפזרו בחלל גם אדים בריחות משתנים, את סוד הקסם שטמון בחדר רק מדמון יודע ! 
מדמון רוקח את החומרים באופן אישי לכול מטופל בנפרד.

על מבקר להרפות את הגוף ולאפשר למחשבות לנדוד ולצלול לשינה והרפיה מוחלטת.
בסיום הזמן שהוקצב לשהייה בתוך החדר, יקבל המטופל תזכורת על סיום הטיפול ובמעבר הרמוני והדרגתי יתעורר המבקר בחדר ויעבור לחדר ההמתנה לשתיית כוס מים צוננים ומרעננים המציינים את סיום הטיפול.
במידת הצורך, ורק אם הדבר הכרחי מדמון יתן למטופל סגולות להמשך טיפול בבית.

מחיר הטיפול בחדר הוא יקר מאוד ! לידיעתכם : המחיר הסופי הוא 2,700 ש"ח

בכבוד רב, איש הקבלה מדמון .          טלפון :  054-7515590
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 מאמר קצר על עין הרע - מאת: איש הקבלה מדמון

עין הרע - פוגעת במזל, בריאות הנפש, הגוף ועוד
 
עין הרע, היא תשדורת של אדם רע המופצת לכול עבר והנקלטת על ידי רוב בני האדם !
 
כ -50% מהאנשים בעולם אינם מאמינים בעין הרע בכלל.
אנשים אלו לצערנו טועים, כי גם המדע המודרני הוכיח את הכוח הטמון בעין ו/או ברגש של האדם. תורת הקוונטים הוכיחה, כי לעין יש כוח המשנה את תנועת האלקטרון סביב כל אטום הקיים על פני כדור הארץ. בחומר, בחי ובצומח.
 
גם בחיי היומיום, רבים הם האנשים שאינם יכולים לסבול שאדם אחר מסתכל עליהם ללא סיבה. האם שאלתם את עצמכם למה זה מפריע לנו כשמסתכלים עלינו ?
 
התשובה :
כל אדם משדר תשדורת מסוימת המשתנה מאדם לאדם, ובנוסף כל אדם קולט תשדורת מכל אדם. כמעט כל סוגי בני האדם בעולם חוו זאת באופן אישי ולא התייחסו לפן המדעי ו/או הרוחני של התשדורת המזיקה שהם קלטו.
 
דוגמא :
כאשר אנו נמצאים באירוע, או סתם במקום שנמצאים בו אנשים שאנו לא מכירים, לפתע וללא כל סיבה הגיונית אנו מביטים על אדם מסוים ומפתחים אליו אנטי ואף שנאה, וזאת מבלי שאנו מכירים את האיש כלל.
 
הסיבה לכך:
תשדורת שהאדם מפיץ ומשדר לכלל, זו אנרגיה שלילית שמזיקה לנו. לכל אדם יש מנגנון של מערכת חיסונית נפשית הקולטת את כל סוג תשדורת המופצת מכל אדם אחר בעולם. כאשר התשדורת אינה מתאימה לנו, או מזיקה לנו. מערכת החיסונית הנפשית תיתן הוראה מיידית למוח האדם לשנוא ולהתרחק מאדם זה.
 
שאלתם את עצמכם מתי זה התחיל ?
כל תינוק הבא לעולם מגיע עם תכונה מובנית של כוח אנרגטי, אגו, כבוד ואנרגיות שונות.
הכיצד נוכל להוכיח זאת ? ברוב המקרים כאשר ילדים קטנים בני שנתיים ומעלה נדרשים על ידי הוריהם או דמות סמכותית כגון גננת או מורה, לבקש סליחה מילד שהם פגעו בו, מיד ובאופן מפתיע הילד יסרב לבקש סליחה, וזאת למרות שעדיין הילד לא מבין את החיים כפי שאדם מבוגר מבין אותם.

מה גורם לילד קטן לסרב ולבקש סליחה ?
התשובה: הילד הסרבן אינו טועה כי מעצם התנגדותו הוא מחזק את נפשו ומגן על עצמו מפני חולשת הנפש. זהו בעצם מנגנון מולד שאותו הוא מאמן ומחזק שבאמצעותו הוא קובע את המנגנון הרוחני והנפשי לכל ימי חייו.
 
האם אפשר להסיר את פגיעתה הקשה של עין הרע ?
התשובה: היא כן ! ניתן להסיר פגיעה של עין הרע, השאלה אצל מי ומהי דרך הטיפול ?

בכבוד רב, איש הקבלה מדמון       טלפון:   054-7515590
 
כל הזכויות שמורות למדמון מיכאל בלבד - "איש הקבלה מדמון" מפרדס חנה - כרכור

 
 
לייבסיטי - בניית אתרים