"איש הקבלה מדמון"
 החזרת אהבה, כישוף אהבה, כישופים - לפי הקבלה
הסרת כישוף, כישופים, כשפים, עין הרע, פתיחת מזל,

לא השגת את מדמון שלח/י הודעת SMS ומדמון יחזור אליך.
 

ליצירת קשר: 054-7515590


חובה לקרוא

דף הבית >> חובה לקרוא
 
מאמר מאת: איש הקבלה מדמון 
הרשע והרוע מתואר במונחים: שטן, יריב, זייפן, שקרן, מאשים, משמיץ סדרתי. בדמות "שועל" בלול תרנגולות, המשחר לטרף קל. הרוע מקורו בבן השד, הלילית והשטן בדמוי נחש העקרבים החבוי בחולות המדבר. בסבל ובכאב ממתין הוא לטרף קל. אנשים עם תכונות טבעיות של רוע, רשע, ושנאה, לעולם לא יהיה להם את הרצון ו/או היכולת הנפשית לשלוט בעולם הטוב,
 
בני אדם בדרך כלל טובים מיסודם, אך כאשר הרשע והרוע משתלט, הרוע יכול לשנות צורה, כמו למשל אדם לא ישר יעשה הכל כדי לשדר יושר ואמינות. הרוע קשור למושג "יצר הרע" וזאת כאשר יש לאדם את הדחף לעשות מעשים רעים ומרושעים. הרוע מנוגד לכל עשרת הדיברות. הרוע זהה לנחש שפיתה את חווה בגן העדן, תוך הפרת דבר האלוהים. רוע הוא הפרה גסה של ציווי דבר האלוהים.
 
מבחינה חברתית אדם רע הוא אדם חלש והתנהגותו היא הרסנית שמובילה אותו ישירות להרס עצמי ולמערבולת של תוהו ובוהו נפשי ורוחני עד לאיבוד שליטה עצמית. הרוע מופיע בדמות רוחות רפאים השולטים בנפשם של בני אדם וחיות חסרי ישע.
 
אדם רע הוא אדם חסר לב אנושי הנוטה מטבעו לרמאות, ומנגד להאשים אנשים אחרים בנטילת האחריות על מעשיו. אדם רע יכול לשנות את צורתו כדמות הזיקית וללבוש את בגדי שרי האופל המפיצים את הרוע, הפשע, האכזריות - עד לריקבון מוסרי וזאת כנגד העולם הטוב.
 
ישנן דרכים מועטות להיטיב עם הרוע: לצערנו קיימות הרבה דרכים להרע, הרשע והרוע עלולים להשפיע בצורה קשה על חיי העולם הטוב. לכן, רצוי וחשוב יותר למנוע רוע, מאשר לקדם את הטוב שבעולם. יסוד הרוע טמון באדם אשר מקדש את מעשיו, ומצדיק גרימת סבל על מנת לקדם מטרה הנתפסת כמוצדקת. לפיכך יהיו אנשים שיצדיקו את פעולותיהם של פושעים ו/או טרוריסטים מהסוג השפל ביותר בעולם. הרוע לא רק גורם לסבל ולייסורים לעולם הטוב. הוא גם מזין את נפשם של אנשים רעים מסיבות אנוכיות בלבד, לצורך השגת כח ואושר הנובע מסדיסטיות. אלימות, רמאות, שקר, והתנהגות רעה כלפי הזולת, נתפסת כרשעות ורוע אפל וחשוך. התנהגות רעה ובלתי מוסרית תמיד מתחילה בפשעים קטנים עד להגיעם לפשעים גדולים יותר. חשוב לדעת כי בורא עולם תמיד עומד לצד העולם הטוב.
 
הרוע, נחקר במחקרים פסיכולוגים: ע"פ מחקרים אלו הרוע מתבטא בסוג אישיות אנטי חברתית המכונה סוציופת. הסוציופת מתנהג באופן קיצוני ! הוא אדם חסר מצפון וחסר יכולת לגלות אמפתיה ו/או סימפטיה כלפי הזולת. לסוציופת אין ריסון עצמי ו/או יכולת לחוש חרטה בשל נזק שהוא גורם לאנשים אחרים. הרוע,  השנאה מיוחס להתנהלות בלתי הוגנת. דוגמאות מקובלות לכך היא העובדה שבשנים האחרונות הרוע נעשה נפוץ יותר במגזר העסקי ובמיוחד כנגד המצליחנים שבינינו.  מדמון: נגד הרוע, הקנאה, הרשע ושגעון הגדלות.
 
הקנאי הוא אדם חולה הסובל מיתר שגעון גדלות! 
אדם מסוג זה, אינו יכול לקבל נפשית את הצלחתם של אנשים אחרים! אנשים מסוג זה, חייבים להיפגע בנפשם וברוחם ! עד למצב הגרוע מכל ! הקנאה, היא מן הרשע, הרוע, שנאה עצמית, ושנאת אחרים. לכן, רצוי מאוד להימנע מקנאה, תחרות ושנאת חינם. השנאה נובעת מרגשי נחיתות, קנאה ומפחד ! השונא הוא אדם מוזר, פחדן, חסר בטחון עצמי ולעיתים אף מפחיד. הוא שונא כל אדם שגורם לו להרגיש עצוב ומדוכדך.
 
השנאה היא התפרצות של רגש שלילי, שחור ואפל שבסופו להמיט רעה ואסון על אדם הניזון נפשית מהשנאה שהוא מפתח כלפי אנשים אחרים ! השנאה נובעת מגזענות, קנאות, דעה קדומה, או מפגם גנטי מולד. השונא יפנה את כעסו כלפי אדם או אנשים שאין הוא יכול עליהם , תחושת השנאה אופיינית אצל אנשים נחשלים, או אנשים שלא הצליחו בביצוע משימה כלשהי. שנאת חינם היא שנאה ללא כל סיבה מעשית או הגיונית. היא פורצת רק בשל העובדה שיש לאדם אחר מחשבה או תפיסת עולם שונה משלו. שנאה היא דבר אסור ונחשבת לחטא המחריב ארצות ועמים. בית המקדש נחרב בשל שנאת חינם שהייתה קיימת בין אנשים שלא יכלו לקבל נפשית את הצלחתו של האחר. כמו שנכתב : העלה את חמתו של השטן מן החושך האפל והשחור.
מדמון ממליץ לכל אדם להימנע משנאת חינם !!!  
                                                                                  
מדמון : כנגד הקנאה והרוע !
הקנאה היא מן הרוע, התחרות, ושנאת חינם ! הקנאי הוא אדם צר עין שאינו יכול לקבל נפשית את הצלחתו של אדם אחר. רגש הקנאה מתעורר רק בשל יתרון הקיים אצל אדם אחר ! הקנאה פורצת רק בעקבות הרצון העז להצליח ו/או להיות במצבו הטוב של אדם המצליח יותר. עניין הקנאה יכול לבוא לידי ביטוי כמעט בכל תחומי החיים ! יתרון חומרי, גופני, שכלי, נפשי ו/או רוחני, שאדם מוצא אצל האחר.  הקנאי הקיצוני הוא אדם שיעשה הכל כדי להכשיל אדם המצליח יותר ! אפשר לקבוע כי הקנאה היא מן הפחד מיתרונו של האחר. הקנאי הוא אדם אשר נפגע בנפשו באופן הקשה ביותר ולעולם לא תהיה לו שמחת חיים. הקנאי הוא בדרך כלל אדם מתוסכל, עצוב הכועס על העולם הטוב ואינו נהנה מן היתרון שיש לזולת. עניין הקנאה יוביל את הקנאי לפגיעה קשה בנפשו ובגופו. הקנאי לא יאריך ימים. מתוך וע"פ ה- חלמולישין יסיים חייו בשנות הארבעים [ ז, 7 ל, 30 ]   
 
רגש זה נחשב לחזק ומתסכל ביותר, והוא משול כשד מן השאול הבוער באש היוצאת מעיניו הניתזים כניצוצות של אש המאכלת למראה קנאתו באדם אחר. הקנאה קיימת גם אצל בעלי חיים, המגלים קנאה כלפי בני מינם בכל הקשור למעמדם בקבוצה. חיות מחמד מתחרים על תשומת לבו של המטפל ומגלים קנאה לבעל חיים אחר כאשר המטפל מתעלם מהם לחלוטין. כאשר לקנאי אין אפשרות מעשית להגיע למעלת האחר רצוי לפנות לטיפול רפואי ו/או טיפול אחר.
 
השנאה העלתה את חמתו של השד ו/או הלילית !
השנאה נובעת מרגשי נחיתות, קנאה ומפחד ! השונא הוא אדם מוזר, פחדן, חסר בטחון עצמי ולעיתים אף מפחיד. הוא שונא כל אדם שגורם לו להרגיש עצוב ומדוכדך. השנאה היא התפרצות של רגש שלילי, שחור ואפל שבסופו להמיט רעה ואסון על אדם הניזון נפשית מהשנאה שהוא מפתח כלפי אנשים אחרים ! השנאה נובעת מגזענות, קנאות, דעה קדומה, או מפגם גנטי מולד. השונא יפנה את כעסו כלפי אדם או אנשים שאין הוא יכול עליהם , תחושת השנאה אופיינית אצל אנשים נחשלים, או אנשים שלא הצליחו בביצוע משימה כלשהי. שנאת חינם היא שנאה ללא כל סיבה מעשית או הגיונית. היא פורצת רק בשל העובדה שיש לאדם אחר מחשבה או תפיסת עולם שונה משלו. שנאה היא דבר אסור ונחשבת לחטא המחריב ארצות ועמים. בית המקדש נחרב בשל שנאת חינם שהייתה קיימת בין אנשים שלא יכלו לסבול האחד את השני. כמו שנכתב : העלה את חמתו מן החושך האפל והשחור. איש הקבלה מדמון, ממליץ לכל אדם להימנע מקנאה ומשנאת חינם.
                       
הבהרה:
כל האמור והכתוב בדף זה לא מכוון לאיש, אם מי מהקוראים ו/או הגולשים מרגיש נפגע ו/או חלילה נעלב מהכתוב והאמור לעיל, מדמון מתנצל ומבקש את סליחתו באופן אישי.
 
קבלה מדמון - רק לפי הקבלה והתורה בלבד ! 
כל החומרים והסגולות שמדמון מיצר, משווק ומוכר ל- החזרת אהבה, כישוף, כישופי אהבה, כישופים, הסרת עין הרע, פתיחת מזל ועוד ! הם לפי הקבלה, וע"פ דרך הקבלה המעשית  ולפי ספר טבע.ת.י.מ.ן בלבד !
 
מדמון מצהיר ומתחייב כדלקמן:
כל הסגולות ו/או החומרים של מדמון טהורות וזכות. נקיות מכל חשש עורלה, אש, דם, עפר, בדל ומאגיה. מדמון עוסק בקבלה כ- 45 שנה, לעולם לא נגרם כל נזק למי ממטופליו. מטופליו זוכים לקבל רק תוצאות נקיות, טהורות וזכות כלובן חלב האם. על כך יעידו עשרות אלפי לקוחות מרוצים. 
 
הרבה מיסטיקנים טועים ומטעים !
הם מטפלים באנשים באמצעות קמעות כתובים/מצוירים, לחשים, תבלינים ו/או חומרים לא יעילים שאותם ניתן להשיג בחנויות לתבלינים ותמציות בתל אביב. בשקלים בודדים.
מדמון מאמין שלקבליסטים ו/או מיסטיקנים אלו אין את היכולת ללמוד ו/או להבין את תנועת הסובב סביב יסודות הרוח וחומר, ואת תנועת מעגלי הרוח סביב כל חומר בנפרד. הם אינם מבינים ו/או יודעים את סודות התנהגות תנועת הסובב סביב כל חומר ורוח ואין להם את הכלים והידע ו/או את היכולת המעשית לשלוט בתנועת הרוח, ברגע ובזמן המתאים. הגרוע מכל אין הם יודעים להתאים את סוג החומר ו/או המוצר ע"פ סודות מעגלי הרוח ולהתאימם ע"פ בדיקת נתיבי המזל ויסודות המטופל ו/או של בן הזוג השני.
 
לידיעת הציבור :
לאחר שאיש הקבלה מדמון בדק עשרות רבות של מיסטיקנים וקבליסטים שביקשו ללמוד את סודות הצליל והקבלה..... איש הקבלה מדמון הגיע למסקנה חד משמעית !
כי רק יוסף ישראל אזולאי, מזכרון יעקב, מסוגל ללמוד ולהבין את הסודות הנ"ל !
איש הקבלה מדמון מודיע בזאת: שהוא החל ללמדו מיום 17/11/2014 במרכז של איש הקבלה מדמון .

 
כלבוטק חשף קבליסט מתחזה שמוכר לציבור  קמעות , ניירות,  וכו'  ..... זהירות !
 

בכבוד רב, איש הקבלה מדמון .    טלפון:  054-7515590 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים