"איש הקבלה מדמון"
 החזרת אהבה, כישוף אהבה, כישופים - לפי הקבלה
הסרת כישוף, כישופים, כשפים, עין הרע, פתיחת מזל,

לא השגת את מדמון שלח/י הודעת SMS ומדמון יחזור אליך.
 

ליצירת קשר: 054-7515590


21. תחושת האהבה

דף הבית >> 21. תחושת האהבה
כאשר מדברים על אהבה ,אנו מדברים על רגשות וחוויות הקשורות לתחושה של חיבה לאחר שמאופיינת בגעגועים  וחיפוש אחר קרבה. כאשר האהבה אינה ממומשת היא יכולה להיות מכאיבה, לא נעימה ולפעמים כרוכה בסערות ובטלטלות רגש. יש לציין שכיום אחוז הגירושין גבוה יותר, ואחד ההסברים לכך שהתחושות הרומנטיות אינן נשארות לאורך זמן ואינן נשארות באותן עוצמות ובעצם חשים שחיקה בזוגיות.

כאשר אנו מחפשים אהבה, רובנו למעשה מחפשים את בן הזוג המושלם שאיתו בעצם נוכל להגשים את מטרתנו בעולם הזה,  הקמת משפחה. לפעמים אנו מוצאים את עצמנו נמשכים לאדם, אשר בתכונות האופי שלו אינו מתאים לנו, והשאלה הנשאלת מהיכן זה נובע ? ברשימת השאיפות שלנו אנו מצפים שהאהבה שלנו תהיה מבוססת על: תשוקה עזה לבן הזוג, חברות עמוקה, שבה אחד משלים את השני, כנות, אמון, חיבה ועוד..

אנו חוששים ממערכת יחסים שבה אחד מבני הזוג מאבד את ייחודו ונטמע בבן הזוג השני או מבטל את עצמו למען הזוגיות, ומוצא את עצמו לאחר שנים במקום שהוא לא רצה להגיע אליו. אז בעצם מי מתאים לנו ? האם הניגוד ?  האם אחד עם קווי אופי דומים לשלנו ? היכן ההצלחה טובה יותר ? והאם הרגש יכול להישאר תמיד ?

למדמון יש את היכולת לקצר לנו את הדרך אל האושר, ולתת לנו את חוות דעתו ואבחונו המקצועי לגבי התאמה, זיווג ועוד.

הבדיקה שמדמון עורך יכולה לחסוך ממכם מסקנות שגויות ועוגמת נפש, כאבי לב ופרידות כואבות.
זוהי זכות גדולה לפנות למדמון מאחר וניתן לשנות ולחולל פלאים בחיים, ובמיוחד בנושא שכולנו מחוברים אליו, והוא זוגיות רגש ואהבה.


מדמון המומחה היחיד בארץ - בקבלה המעשית !

כישופי אהבה של מדמון  -  כשר למהדרין

 
 
לייבסיטי - בניית אתרים