"איש הקבלה מדמון"
 החזרת אהבה, כישוף אהבה, כישופים - לפי הקבלה
הסרת כישוף, כישופים, כשפים, עין הרע, פתיחת מזל,

לא השגת את מדמון שלח/י הודעת SMS ומדמון יחזור אליך.
 

ליצירת קשר: 054-7515590


16. החזרת אהבה אהבות - העוקץ

דף הבית >> 16. החזרת אהבה אהבות - העוקץ
החזרת אהבה - החזרת אהבות
החזרת אהבה זה הדבר המסובך והקשה ביותר בכל תחום המיסטיקה !
דע/י כי, לצורך החזרת אהבה צריך המיסטיקן שיהיה לו את הכלים ואת היכולת המעשית ליצור חומר מסטי סגולי וזאת ע"פ דרך סודות מעגלי הרוח והצליל ובנוסף לאמור לעיל, חייב הוא לדעת לכוון את כל שבעת מעגלי תנועת הרוח, שבתוך ומסביב לחומרי הגלם. לכוון כל חומר וחומר בנפרד. לרקוח את כל החומרים בזמן וברגע המתאים, לכל חומר וחומר בנפרד. לכוון ולהתאים את תנועת מעגלי הרוח גם ברגע רקיחת חומרי הגלם ולהתאים כל חומר וחומר רק ע"פ דרך חישוב ובדיקה של נתיבי הכוכב, ונתיבי המזלות של שני המטופלים. חשוב לדעת כי הבדיקה חייבת להיעשות רק ע"פ דרך סודות הצליל בלבד ! בסוף כל תהליך חייבים לבדוק אם החומר הסגולי פעיל, ואם יש סביבו ובתוכו את תנועת מעגלי חיות הרוח הנדרשים והמתאימים למטופלים באופן אישי.
 
דע/י כי, אין ולא יהיה לעולם חומר סגולי להחזרת אהבה שמתאים לכול אדם! לכן, חובה להתאים את החומרים רק ע"פ הדרך הנזכרת לעיל. כמעט לכול המיסטיקנים אין ידע ו/או יכולת לייצר חומרים פעילים להחזרת אהבה - בדוק ומוכח -
לידיעתכם: אסור להשתמש עם חומרי כישוף בדרך של מאגייה מכול מן וסוג שהוא כול סוג של מאגייה פוגע באופן קשה במשתמש ובמטופל כאחד זהירות: הפגיעה היא קשה ובלתי הפיכה!
 
החומרים/הסגולות שמדמון מיצר, משווק ומוכר ל-החזרת אהבה, הם חזקים ופעילים במיוחד. והם היחידים בעולם המסוגלים לתת תוצאות להחזרת אהבה - בדוק ומוכח
 
כישוף אהבה, כישופי אהבה, כישופים לאהבה, סגולות/חומרים להסרת עין הרע, הסרת כישוף, הסרת כישופים, פתיחת מזל, זיווג, פרנסה ועוד. רק לפי ספר הקבלה! [ספר - טבע.ת.י.מ.ן] איש הקבלה מדמון. מצהיר ומתחייב כדלקמן: כול הסגולות, והחומרים של מדמון טהורות וזכות. נקיות מכול חשש של עורלה, אש, דם, עפר, בדל ומאגיה. מטופליו של איש הקבלה מדמון זוכים לקבל תוצאות מהירות, נקיות, טהורות וזכות כלובן חלב האם.
 
 
מדמון עוסק בקבלה כ- 40 שנה, לעולם לא נגרם כול נזק למי ממטופליו. מטופליו זוכים לקבל רק תוצאות נקיות, טהורות וזכות כלובן חלב האם. על כך יעידו עשרות אלפי לקוחות מרוצים.


 
 
 כמעט כל מיסטיקנים טועים ומטעים!
הם מטפלים באנשים באמצעות קמעות כתובים/מצוירים וכו', ו/או תבלינים ו/או חומרים לא יעילים שאותם ניתן להשיג בחנויות לתבלינים ותמציות , בשקלים בודדים.
מדמון יודע בוודאות שלמיסטיקנים אלו אין את היכולת ללמוד ולהבין את תנועת הסובב סביב יסודות הרוח וחומר. ואת תנועת מעגלי הרוח סביב כל חומר בנפרד. הם אינם מבינים ו/או יודעים את סודות התנהגות תנועת הסובב סביב כל חומר ורוח ואין להם את הכלים והידע ו/או את היכולת המעשית לשלוט בתנועת הרוח ברגע ובזמן המתאים. הגרוע מכל אין הם יודעים להתאים את סוג החומר ו/או המוצר ע"פ סודות מעגלי הרוח ולהתאימם ע"פ בדיקת נתיבי המזל ויסודות המטופל ו/או של בן הזוג.

 
 
לייבסיטי - בניית אתרים