"איש הקבלה מדמון"
 החזרת אהבה, כישוף אהבה, כישופים - לפי הקבלה
הסרת כישוף, כישופים, כשפים, עין הרע, פתיחת מזל,

לא השגת את מדמון שלח/י הודעת SMS ומדמון יחזור אליך.
 

ליצירת קשר: 054-7515590


27. החזרת אהבה תוך 14 יום

דף הבית >> 27. החזרת אהבה תוך 14 יום
מדמון קובע: המפרסם מודעה "החזרת אהבה תוך 14 יום, או 100% הצלחה" הוא עובד עליך בעיניים !!!
פריירים לא מתים הם רק מתחלפים - כול האמת תשמעו רק מאיש הקבלה מדמון


החזרת אהבה, זה הדבר המסובך והקשה ביותר בכל תחום המיסטיקה !
דע/י כי לצורך החזרת אהבה צריך המיסטיקן שיהיה לו את הכלים ואת היכולת המעשית ליצור חומר מסטי סגולי וזאת ע"פ דרך סודות מעגלי הרוח והצליל ובנוסף לאמור לעיל, חייב המיסטיקן לדעת לכוון את כל שבעת מעגלי תנועת הרוח, שבתוך ומסביב לחומרי הגלם. לכוון כל חומר וחומר בנפרד. לרקוח את כל החומרים בזמן וברגע המתאים, לכל חומר וחומר בנפרד. לכוון ולהתאים את תנועת מעגלי הרוח גם ברגע רקיחת חומרי הגלם ולהתאים כל חומר וחומר רק ע"פ דרך חישוב ובדיקה של נתיבי הכוכב, ונתיבי המזלות של שני המטופלים. חשוב לדעת כי הבדיקה חייבת להיעשות רק ע"פ דרך סודות הצליל בלבד ! בסוף כל תהליך חייבים לבדוק אם החומר הסגולי פעיל, ואם יש סביבו ובתוכו את תנועת מעגלי חיות הרוח הנדרשים והמתאימים למטופלים באופן אישי. איש הקבלה מדמון קובע: כי הוא האדם היחיד בעולם שיש לו את הכלים והידע להחזיר אהבה ועוד.


מדמון קובע: שאין אפשרות בכלל להחזיר אהבות, או אהבה באמצעות קמעות, תבלינים ושאר שטויות.

החזרת בן, או בת זוג
דע/י כי, אין ולא יהיה לעולם חומר סגולי להחזרת אהבה שמתאים לכול אדם! לכן, חובה להתאים את החומרים רק ע"פ הדרך הנזכרת לעיל. לכול המיסטיקנים בארץ אין את הידע ו/או יכולת לייצר חומרים פעילים להחזרת אהבה - בדוק ומוכח - לידיעתכם: אסור להשתמש עם חומרי כישוף בדרך של מאגייה מכול מן וסוג שהוא כול סוג של מאגייה פוגע באופן קשה במשתמש ובמטופל כאחד זהירות: הפגיעה היא קשה ובלתי הפיכה!

איש הקבלה מדמון קובע: אין אפשרות להחזיר אהבה באמצעות קמעות !!! מדמון מזהיר - אסור להחזיק בבית, בתיק, במכונית ו/או על הגוף. קמעות כתובים ו/או מצוירים, קמעות אלו פוגעים פגיעה קשה בזיווג, במזל, בהצלחה, בפרנסה ובשאר תחומי החיים.


מדמון מטפל, חוקר, מרצה ויועץ רוחני מהטובים בעולם! מדמון, מומחה להחזרת אהבה, זיווג, הצלחה ועוד. למדמון 40 שנות ניסיון ועם ההצלחות הגבוהות ביותר - בדוק ומוכח .
איש הקבלה מדמון הוא האדם היחיד בדורו החוקר את סודות הקבלה והמיסטיקה ע"פ סודות מעגלי הצליל והרוח. יועץ ומטפל באנשים הסובלים מחוסר מזל, הצלחה, שלום בית, אהבה, זיווג, פרנסה, פריון, חיזוק הנפש והגוף ועוד. "איש הקבלה מדמון" קובע כול מי שמפרסם מודעה כאמור לעיל הוא עובד עליכם בעיניים !


אדם רע נוטה מטבעו לרמאות.

מבחינה חברתית אדם רע הוא אדם חלש והתנהגותו היא הרסנית שמובילה אותו ישירות להרס עצמי ולמערבולת של תוהו ובוהו נפשי ורוחני עד לאיבוד שליטה עצמית. הרוע מופיע בדמות רוחות רפאים השולטים בנפשם של בני אדם וחיות חסרי ישע. אדם רע הוא אדם חסר לב אנושי הנוטה מטבעו לרמאות, ומנגד להאשים אנשים אחרים בנטילת האחריות על מעשיו. אדם רע יכול לשנות את צורתו כדמות הזיקית וללבוש את בגדי שרי האופל המפיצים את הרוע, הפשע, האכזריות - עד לריקבון מוסרי וזאת כנגד העולם הטוב. לצערנו קיימות הרבה דרכים להרע, הרשע והרוע עלולים להשפיע בצורה קשה על חיי העולם הטוב. לכן, רצוי וחשוב יותר למנוע רוע, מאשר לקדם את הטוב שבעולם. יסוד הרוע טמון באדם אשר מקדש את מעשיו, ומצדיק גרימת סבל על מנת לקדם מטרה הנתפסת כמוצדקת. לפיכך יהיו אנשים שיצדיקו את פעולותיהם של פושעים ו/או טרוריסטים מהסוג השפל ביותר בעולם. הרוע לא רק גורם לסבל ולייסורים לעולם הטוב. הוא גם מזין את נפשם של אנשים רעים מסיבות אנוכיות בלבד, לצורך השגת כוח ואושר הנובע מסדיסטיות. אלימות, רמאות, שקר, והתנהגות רעה כלפי הזולת, הדבר נתפסת כרשעות ורוע אפל וחשוך. התנהגות רעה ובלתי מוסרית תמיד מתחילה בפשעים קטנים עד להגיעם לפשעים גדולים יותר. חשוב לדעת כי בורא עולם תמיד עומד לצד העולם הטוב. הרוע, נחקר במחקרים פסיכולוגים: ע"פ מחקרים אלו הרוע מתבטא בסוג אישיות אנטי חברתית המכונה סוציופת. הסוציופת מתנהג באופן קיצוני. הוא חסר מצפון וחסר יכולת לגלות אמפתיה ו/או סימפטיה כלפי הזולת. לסוציופת אין ריסון עצמי ו/או יכולת לחוש חרטה בשל נזק שהוא גורם לאנשים אחרים. הרוע, השנאה מיוחס להתנהלות בלתי הוגנת. דוגמאות מקובלות לכך היא העובדה שבשנים האחרונות הרוע נעשה נפוץ יותר במגזר העסקי ובמיוחד כנגד המצליחנים שבינינו.
איש הקבלה מדמון קובע: אין אפשרות להחזיר אהבה באמצעות קמעות !!! מדמון מזהיר - אסור להחזיק בבית, בתיק, במכונית ו/או על הגוף. קמעות כתובים ו/או מצוירים, קמעות אלו פוגעים פגיעה קשה עד מוות.

בכבוד רב, " איש הקבלה מדמון " טלפון: 054-7515590
 
לייבסיטי - בניית אתרים