"איש הקבלה מדמון"
 החזרת אהבה, כישוף אהבה, כישופים - לפי הקבלה
הסרת כישוף, כישופים, כשפים, עין הרע, פתיחת מזל,

לא השגת את מדמון שלח/י הודעת SMS ומדמון יחזור אליך.
 

ליצירת קשר: 054-7515590


25. פתיחת מזל לזיווג ונישואין

דף הבית >> 25. פתיחת מזל לזיווג ונישואין
פתיחת מזל לזיווג  -  סוד הזיווג והנישואין - אהבה וזיווג.
 
הצלע האנרגטית של יסודות החיים הזיווג ועוד.
אנו טועים במחשבה, כי מעמד חברתי או חזות חיצונית של אדם תגרום ותיצור עבורו את הזיווג המתאים. אם נביט סביבנו נראה כי במקרים רבים של בני זוג, חזותם החיצונית ומעמדם החברתי אינו שווה ומתאים כלל. חשוב לדעת, כי אדם מגיע לעולם עם מספר חושים היודעים לקלוט ולשדר אנרגיה מסוג מסוים. אנרגיה זו נקלטת אצל רוב בני האדם. כאשר אדם משדר אנרגיה טובה, נעימה וחושנית, רוב בני האדם יקלטו אנרגיה זו כנעימה ומתאימה למערכת האנרגטית שלהם. ומכאן הדרך קצרה לאהבה עד נישואין. וזאת בתנאי שהאנרגיות המשודרות והנקלטות יתאימו לשני בני הזוג כאחד ! מכאן ניתן ללמוד כי, האהבה נשלטת ע"י האינטרס האישי שלנו ומן הצורך בקבלת אנרגיה המתאימה והטובה לנו בלבד!
 
פתיחת מזל - טיפול
אנשים המתקשים בזיווג, משדרים תחושה לא נעימה ו/או אנרגיה משובשת, שהיא אנרגיה לא להם! כל אדם הקולט אנרגיה ותשדורת מסוג זה, מיד ירגיש צורך עז להתרחק מאדם זה. בבעיה מסוג זה ניתן לטפל בקלות יחסית באמצעות חומרים ו/או סגולות המכוונים לאדם באופן אישי, וזאת רק לאחר בדיקת כל יסודותיו של המטופל/ת. וע"פ דרך ההכנה המיוחדת של מדמון לאחר הטיפול עם החומרים ו/או הסגולות הנ"ל, מיד תשתנה האנרגיה והתשדורת לטובה ומכאן הדרך לנישואין, לזיווג ואהבה קצרה ומוצלחת.

איש הקבלה מדמון הוא היחיד בארץ !
שיש לו הכלים, הידע והיכולת המעשית, ליצור חומר סגולי לפתיחת מזל דרך הזיווג ע"פ הדרך הנזכרת לעיל. מדמון עוסק בקבלה כ- 40 שנה, לאיש הקבלה מדמון ההצלחות הגבוהות ביותר ! - בדוק ומוכח -
מדמון נשבע: הנתונים הנ"ל, אמיתיים ומוכחים !בכבוד רב, " איש הקבלה מדמון " טלפון: 054-7515590
 
לייבסיטי - בניית אתרים