"איש הקבלה מדמון"
 החזרת אהבה, כישוף אהבה, כישופים - לפי הקבלה
הסרת כישוף, כישופים, כשפים, עין הרע, פתיחת מזל,

לא השגת את מדמון שלח/י הודעת SMS ומדמון יחזור אליך.
 

ליצירת קשר: 054-7515590


23. קבלה אמיתית מוכח

דף הבית >> 23. קבלה אמיתית מוכח
הרבה רבנים, קבליסטים ומיסטיקנים טועים ומטעים אתכם !   
קראתי ולמדתי את כל ספרי הקבלה הידועים כמו: היצירה, הזוהר, הארי וכו', הגעתי למסקנה חד משמעית ספרים אלו עוסקים בפילוסופיה ובפירוש התורה בלבד! ואין הם דומים ו/או נוגעים בסודותיו של ספר "טבע.ת.י.מ.ן" שנכתב ע"י החכם שבאדם - "שלמה המלך" 
הם מטפלים באנשים באמצעות קמעות כתובים/מצוירים, לחשים, תבלינים ו/או חומרים לא יעילים שאותם ניתן להשיג בחנויות לתבלינים ותמציות בתל אביב. בשקלים בודדים.
מדמון מאמין שהרבנים ו/או הקבליסטים ו/או מיסטיקנים אלו אין את היכולת ללמוד ו/או להבין את תנועת הסובב סביב יסודות הרוח וחומר, ואת תנועת מעגלי הרוח סביב כל חומר בנפרד. הם אינם מבינים ו/או יודעים את סודות התנהגות תנועת הסובב סביב כל חומר ורוח ואין להם את הכלים והידע ו/או את היכולת המעשית לשלוט בתנועת הרוח, ברגע ובזמן המתאים. הגרוע מכל אין הם יודעים להתאים את סוג החומר ו/או המוצר ע"פ סודות מעגלי הרוח ולהתאימם ע"פ בדיקת נתיבי המזל ויסודות המטופל ו/או של בן הזוג השני.

ספר הקבלה האמיתי  - סודות הקבלה ו/או קבלה מעשית !
ספר הקבלה היחיד הוא ספר "טבע.ת.י.מ.ן" שנכתב ע"י שלמה המלך, במאה ה- 10 לפנה"ס. הספר נכתב בדיו בצבעי כסף וזהב, על גלפים של עץ הלבונה.
שלמה המלך נתן את טבעתו [ספר טבע.ת.י.מ.ן] למלכת שבא כאשר שבה עם פמלייתה לאתיופיה וציווה עליה לתת את טבעתו לבנם כשיולד. מלכת שבא ילדה במסעה לאתיופיה את בנם המשותף - מנליק. מנליק שלט בממלכת אתיופיה ותימן שהיא "ממלכת יקטן". לאחר חורבן בית ראשון מנליק הבין שהוא חייב למסור את הספר לכהן הגדול שבתימן. הספר מלמד את סודות הבריאה, הצליל, התנועה, הזמן, הקסם, רפואת הגוף והנפש. כדי לשמר את הספר חכמי יהדות תימן העתיקו את הספר בשבעים עותקים שנכתבו בשפת הקודש, בכתב מתהפך וחסר וזאת ע"פ סוד ספר "טבע.ת.י.מ.ן"
הספר מסוכן לקורא וקשה מאוד להבנה ! - בזמן הקריאה האותיות נעות, משתנות ונעלמות.
לראיה :
יהדות תימן סירבו להגיע לארץ ישראל לבניית בית שני בטענה שגם הבית השני יחרב. ע"פ הכתוב בספר "טבע.ת.י.מ.ן" בית המקדש השני יבנה 70 שנה לאחר חורבן בית ראשון. אך יחרב לאחר תום מועד זמן מחצית שבטי ישראל שהם 420 שנה. [420 = 70x6] .
בית המקדש השני נבנה על ידי עולי בבל 70 שנה לאחר חורבן בית ראשון. בשנת 586 לפנה"ס, ב- ג' באדר ב- 516 לפנה"ס [עזרא ו: ט"ו], וע"פ הצהרת כורש מלך פרס. בית המקדש השני נחרב ע"י טיטוס קיסר רומא, בשנת 70 לספירה.

חכמי יהדות תימן ידעו זאת רק ע"פ הכתוב בספר "טבע.ת.י.מ.ן"
קראתי ולמדתי את כל ספרי הקבלה הידועים כמו: היצירה, הזוהר, הארי וכו', הגעתי למסקנה חד משמעית ספרים אלו עוסקים בפילוסופיה ובפירוש התורה בלבד ! ואין הם דומים ו/או נוגעים בסודותיו של ספר "טבע.ת.י.מ.ן" שנכתב ע"י החכם שבאדם - "שלמה המלך"

ידוע לאיש הקבלה מדמון שחלק מעולי תימן הגיעו לארץ עם כ- 40 ספרי קבלה - "טבע.ת.י.מ.ן"
איש הקבלה מדמון היחיד שמחזיק ב- 38 ספרי "טבע.ת.י.מ.ן"


החזרת אהבה מתימן - לפי ספר טבע.ת.י.מ.ן
המשך בקרוב !


בכבוד רב, " איש הקבלה מדמון " טלפון: 054-7515590
 
לייבסיטי - בניית אתרים